Feride Çetin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feride Çetin Fan Club

Feride Çetin Hakkındaki Herşey...

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dj Aranıyor

4 posters
YazarMesaj
yaz yağmuru
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
yaz yağmuru

Doğum tarihi : 29/06/94

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 4:37 pm

Sitemizin Radyozunda Dj lik Yapmak İsteyenler Buraya Baş Vurabilir

Not:Başvurularınızda Lütfen Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz
FerideM_
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
FerideM_

Doğum tarihi : 06/11/93

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 9:48 pm

Ismim Merve 15 yaşındayım..Daha önce DJ'lik yapmadım..Ama yapmak isterim..
Ne yapacağım ve nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız başarabilirim die düşünüorum..:)
yaz yağmuru
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
yaz yağmuru

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 9:46 am

FerideM_ demiş ki:
Ismim Merve 15 yaşındayım..Daha önce DJ'lik yapmadım..Ama yapmak isterim..
Ne yapacağım ve nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız başarabilirim die düşünüorum..:)
tamam canım djsin ben sana nasıl yapacağını anlatırım özel mesajdan sana msnmi atıyom eklersin ordan anlatırım img-grin
FerideM_
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
FerideM_

Doğum tarihi : 06/11/93

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 10:29 am

Admin demiş ki:

tamam canım djsin ben sana nasıl yapacağını anlatırım özel mesajdan sana msnmi atıyom eklersin ordan anlatırım img-grin

Teşekkürler umarım becerebilirim..img-grin
gmznr
RADYO GÖREVLİSİ
RADYO GÖREVLİSİ
gmznr

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:09 pm

Bende Gamzenur.
Ben 14 yaşındayım.Hiç dj'lik bende yapmadım ama yapabileceğime inanıyorum.Eğer seçilmediyse beni de düşünebilirsiniz :D
yaz yağmuru
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
yaz yağmuru

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:25 pm

gmznr demiş ki:
Bende Gamzenur.
Ben 14 yaşındayım.Hiç dj'lik bende yapmadım ama yapabileceğime inanıyorum.Eğer seçilmediyse beni de düşünebilirsiniz :D
canım zaten bi kaç tane dj ihtiyacımız var ama radyoda bi sorun var şuan onu halletmeye çalışıyoruz eğer halledersek djsin canım:) img-grin
gmznr
RADYO GÖREVLİSİ
RADYO GÖREVLİSİ
gmznr

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:32 pm

yaz yağmuru demiş ki:
gmznr demiş ki:
Bende Gamzenur.
canım zaten bi kaç tane dj ihtiyacımız var ama radyoda bi sorun var şuan onu halletmeye çalışıyoruz eğer halledersek djsin canım:) img-grin

Hımm :)
Teşekkür ederim canım :)
yaz yağmuru
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
yaz yağmuru

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:33 pm

gmznr demiş ki:
yaz yağmuru demiş ki:
gmznr demiş ki:
Bende Gamzenur.

Hımm :)
Teşekkür ederim canım :)
ben teşekkür ederim
sefa_yesilova
FERİDE
FERİDE

Dj Aranıyor Empty
MesajKonu: Geri: Dj Aranıyor   Dj Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 5:10 pm

S.a. iyi akşamlar öncelikle radyonuz için dj arıyormuşsunuz ben olmak isterim siizn içinde uygunsa ben 1 yıldır sefafm.com mu kurdum ve orda flascast aracılığıyla yayın yaptım ancak belli bir süre internetim olmadığından ilgilenemedim ve 1 yıllık yayından sonra aldığım alan adınıda webhostingimide kapattırdım ve şimdi yeniden yayın yapmak istiyorum bu işi seviyorum eğer anlaşabilirsek radyonuzda yayın yapmak isterim dj niz olmak isterim ben slow tarzı müzikler çalıyordum genellikle elimnde tüm müzik arşivleride var eski ve yeni hepsi var ben cd cilik yapıyorum o yüzden artşivimde geniş ve saatlerde ve yayın konusunda tarzımda size uyarsa sizinlede anlaşabilirsik yayın yapmak isterim saygılarımla cevabınızı bekliyorum efendim tekrardan iyi akşamlar

Dj Aranıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Moderatör ve Süper Mod Aranıyor